Pozvanka organizatorum na Sobesickou muldu - nedele 11.10.2009

Ahoj!

Stejně jako v předešlých letech pořádáme úžasný a jedinečný závod horských kol

      Pell's SOBĚŠICKÁ MULDA 2009
         neděle 11. října 2009

Následující text je analogií toho loňského a předloňských. Pokud už předem víš, že v neděli 11. října nemůžeš, rovnou odpověz že nemůžeš, jinak pokračuj ve čtení.


Pokud jsi o této skvělé akci náhodou neslyšel, tak věz, že tento závod je zcela jistě jednou z největších amatérských a nejlépe organizovaných cyklistických akcí na jižní Moravě. Odehrává se převážně v lese a na louce mezi Lesnou a Soběšicemi. A navíc letos to bude ročník s významnou číslovkou - 13. ročník.

Přestože jsme se za ta léta stali skoro organizačními profesionály :) , stále ještě nevíme jak vystačit s pěti pořadateli. Pročež je nutné pro tento jediný den v roce pořadatelský tým výrazně rozšířit, což je důvodem, proč tě oslovujeme.

Takže pokud máš 11. 10. 2009 čas (zabere to skoro celou neděli – od časného rána do 17:00) a chuť, odpověz prosím co nejdříve na tento mail (a pokud čas nemáš, napiš prosím také). Pokud bys měl čas jen část dne, i tak bude tvoje pomoc vítána (jen dej vědět odkdy do kdy). Tvoji sourozenci, předci, potomci a kamarádi jsou také vítáni, nenechávej je sedět v neděli doma samotné!

Kdy, kde, co a jak: (aneb krátce k tomu, co tě čeká, pokud nám přijdeš pomoci)

- Sraz pořadatelů je na Lesné u bývalého Rádia Brno (červená budova s vysílačem nedaleko konečné autobusů 66, 46, 45 „Haškova“ a BILLY)

      v neděli 11. 10. 2008 v 7:00 !!

- V 8:00 začíná přihlašování závodníků, v 9:30 je již první ostrý start. Do té doby je třeba vytvořit na louce prezentační středisko, vyznačit trať závodu (především cílový prostor na louce), atd. atd. Práce je mnoho a zvláště ráno je na ni málo času. Buď prosím pokud možno dochvilný.

- Mohou tě potkat nejrozličnější úkoly od přijímání přihlášek až po vytyčování a střežení tratě v „hlubokém“ lese. Buď na to připraven, vezmi si něco teplého na sebe (při sezení v prezenci či stání v lese se tolik nezahřeješ), nepromokavé boty pro případ, že by nebylo slunečno jako každý rok, malou svačinu a další vybavení dle vlastní úvahy (např. termosku s pitím, pláštěnku, sluneční brýle, sněžnice…). Důležité: závod se koná za každého počasí.

- Téměř vše o závodu najdeš na http://www.czex.cz/mulda Pokud máš nějaký dotaz, ptej se mě nebo na mulda@czex.cz.

- Pokud se během závodu objeví nějaký problém který nedokážeš vyřešit, obrať se na někoho z hlavních organizátorů (Zdenek, Brd'a, Honza, Strejda, ExiE), aspoň jeden mobil máš.

Co za to (aneb platový výměr a kariérní řád):

Těm, co se rozhodnou strávit neděli ve službách Muldy, nabízíme odměnu ve formě poukázky na odběr zboží dle vlastního výběru v prodejně Velo Hanák ve výši 400 Kč (pravděpodobně dojde letos k mírné valorizaci). Víme, že tato finanční odměna vůbec neodpovídá tvým schopnostem a ani hodnotě tvého drahocenného času ale koneckonců práce na čerstvém vzduchu v mladém (ano, víme, jsme o 12 let starší než když jsme začínali) kolektivu, možnost kariérního růstu, to jsou lákadla penězi nevyčíslitelná.

A teď obratem odpověď, jestli se na tebe můžeme těšit v řadách organizátorů, ať máme jasno!

Těšíme se na setkání na Muldě,

   Za Defekt
                  Honza -Strejda- Strejček
                  Honza Hradil
                  Mirek -Brďa- Borkovec

P.S.: Pokud máš v úmyslu na Muldě závodit, ignoruj tento mail a pokračuj na web závodu, odkaz „Přihláška“!

pozvanky/organizatorum.txt · Poslední úprava: 14.12.2010 18:35 (upraveno mimo DokuWiki)
Driven by DokuWiki
(c) Defekt, o.s., 1997-2019