Slovo o pořadateli

Defekt o.s.

V současné době je pořadatelem závodu spolek Defekt. Skutečnými pořadateli jsou již od počátků stále titíž lidé, do roku 1999 pod hlavičkou Vysokoškolského sportovního klubu Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity (který s vlastní organizací závodu neměl nic společného, nicméně umožňoval vyúčtování veškerých finančních transakcí a zajištění potřebného „papírování“). Roku 2000 se pořadatelé rozhodli založit občanské sdružení, které by převzalo veškerou agendu Soběšické Muldy a pořádalo závod pod svou hlavičkou. V roce 2014 se právní forma změnila na „zapsaný spolek“ (z.s.).

Jediným pořadatelem závodu je z.s. Defekt. Více informací o tomto spolku naleznete například zde.

Organizační tým

Ing. Zdeněk Bartoš
Bc. Miroslav Borkovec
Mgr. Jana Dojivová
Mgr. Jan Hradil, Ph.D.
prof. RNDr. Jan Strejček, Ph.D.
Ing. Pavel Strejček

Poděkování

Na pořádání Soběšické Muldy se podílí nepočítaně „bezejmenných“ pořadatelů - naši kamarádi a známí, rodinní příslušníci výše uvedeného organizačního týmu a jejich známí, atd. Ti se nám rozhodli zcela nezištně při pořádání závodu pomoci a bez jejichž účasti by nebylo v lidských silách hlavního šestičlenného pořadatelského týmu závod uspořádat.
Nemůžeme zde všechny pořadatele vyjmenovat, protože bychom určitě na někoho zapomněli, ale tímto jim všem vyjadřujeme obrovský DÍK.

poradatel.txt · Poslední úprava: 16.11.2023 11:00 autor: Jan Hradil
Driven by DokuWiki
(c) Defekt, o.s., 1997-2020
Přihlásit se