czex.cz ::. ·::. :::. :·: . ::. ·::.  
/domů /společnost /nabídka /technologie /reference /podporujeme /kontakt /english

KRÁTCE .:·
SOBĚŠICKÁ MULDA/
nezapomeňte na největší MTB akci v Brně.
NOVÉ DOMÉNY/
nabízíme registraci domén II. rádu .biz, .info, .as a dalších.
PORTÁL VEŘEJNÉ SPRÁVY/
aneb co nabízí stát na internetu.


SLUŽBY .:·
posta.czex.cz
webmail.czex.cz
statistiky přístupů
Google Search

Test domény
.cz


Nabídka

Nenabízíme nic víc ani nic míň než komplexní webové služby. Co si pod tím přesně představit? Především přípravu a výrobu internetové prezentace "na klíč". To představuje opravdu komplexní nabídku služeb od konzultace Vašich představ, možností, navržení technického řešení, grafický návrh designu přes vlastní výrobu stránek, programování webových aplikací, příp. naplnění databáze daty, až po vystavení stránek na www serveru. Při práce se vždy snažíme maximálně vyjít vstříc zákazníkovi a co nejlépe splnit jeho individuální požadavky a potřeby. Vystavením prezentace však naše práce nekončí.
Vaši prezentaci je třeba zařadit do vyhledávacích služeb a hlavně a především udržovat aktuální, aby se pro Vás stránky nestaly jen čímsi, "co dnes musí mít každý", ale opravdovým marketingovým nástrojem, který Vám přinese zákazníky a tím i zvýší příjmy.
Nabízíme Vám automaticky pravidelnou údržbu Vašich stránek, nicméně je třeba si uvědomit, že to není možné bez Vaší intenzivní spolupráce. Jedním ze zažitých omylů je, že web má na starosti odborná firma a ta už se o něj postará. Přitom důležité informace, novinky z Vaší firmy, změny v ceníku Vašich výrobků, zvláštní nabídky, to vše jsou věci, o kterých externí firma nemůže vědět a je třeba se o svůj web neustále zajímat a úkolovat dodavatele (nás) novými podněty a zlepšeními.
Za těchto okolností jsme potom schopni Vám dodat a spravovat webovou prezentaci, na kterou nejen že budete moci být pyšní, ale bude pro Vás i velkým obchodním přínosem.

Kromě výroby a správy stránek nabízíme i řadu úzce souvisejících služeb, jako webhosting, provoz virtuálních serverů, nameserverů, zřízení a správu domény (nabízíme domény II. řádu v TLD (Top Level Domain) .cz, .sk, .com, .net, .org, .biz, .info, .as a dalších), e-mailových schránek apod.

Webhosting
Pro webhosting se zatím nevžilo krátké české slovo. Znamená v podstatě umístění a zveřejnění Vaší prezentace na internetu. Pro Vaše stránky nabízíme prostor na našem serveru na páteřní síti českého internetu a s rychlým připojením i do zahraničí. O jeho spolehlivosti a vhodném umístění svědčí i fakt, že během velké vody, která se prohnala r. 2002 Prahou, nezaznamenal výpadek.

E-maily
K Vaší prezentaci vždy náleží adekvátní množství e-mailových schránek. Možnosti jejich nastavení jsou téměř nepřeberné, zmiňme možnost několika aliasů k jedné fyzické schránce (např. obchod@firma.cz, sales@firma.cz i geschaeft@firma.cz přijdou do jedné schránky), možnost přesměrování či posílání upozornění na mobilní telefon, funkci doménového koše a další. Samozřejmostí je i přístup z Vašeho poštovního klienta přímo z kanceláře a nebo odkudkoliv ze světa přístup do schránky pomocí webového prohlížeče.

Další služby
Abychom udrželi vysokou kvalitu nabízených služeb, specializujeme se opravdu jen na výše uvedené webové služby. Nechceme se tvářit, jak to někteří dělají, že jsme Ferdové mravencové, kteří svedou všechno.
Na druhé straně, je tu řada činností, se kterými naši zákazníci často potřebují poradit či pomoci a my se jim snažíme vyjít vstříc.
V rámci našich zkušeností jsme proto schopni Vám nabídnout některé jednodušší konzultace a služby - např. konfigurace telefonického připojení k Internetu (přes službu Volný.cz či dle Vašeho výběru), správa poštovních účtů a klientů, základní administrace jednoduchých sítí apod.

Další služby, které jsou dnes chápány jako související s www, pak můžeme nabídnout ve spolupráci s dalšími specializovanými firmami.
Pevné připojení k internetu pomocí radiového pojítka či optického kabelu jsme schopni zrealizovat ve spolupráci a firmou Faster CZ, spol. s r.o.
Složitější grafické zakázky jako např. tvorba loga, firemní identity, příprava tištěných prospektů či jiných reklamních materiálů apod. potom nabízíme zpracovat např. ve spolupráci s Reklamním ateliérem Kupka.
A pokud je váš požadavek opravdu rozsáhlý a komplikovaný ze softwarového hlediska, kolegové z mangrove.cz ho vyřeší k vaší plné spokojenosti.

.:· Error: Chyba při komunikaci s myší. Nedostatek sýra.
// design: czex.cz // copyright © 2002